Pacienții internați în spitale vor putea face sesizări online, pe site-ul Mninisterului Sănătății, dacă au parte de o experiență neplăcută în ceea ce privește...
Pacienții internați în spitale vor putea face sesizări online, pe site-ul Mninisterului Sănătății, dacă au parte de o experiență neplăcută în ceea ce privește...