Angajații din patru primării din județ au sesizat Inspectoratul Teritorial de Muncă pentru că s-au simțit discriminați la locul de muncă sau le-au...
(VIDEO) Val de sesizări din partea angajaților mai multor primării din Buzău. ITM a aplicat amenzi de zeci de mii de lei




